• Свеж
Таблет КОМПЈУТЕР Случај на Случај за Microsoft Surface Површина Про 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај 12.3 инчен, Тенок Три Пати Стојат Smart Случај,Мулти - Агли на Гледање Стојат Тешко Школ?

Таблет КОМПЈУТЕР Случај на Случај за Microsoft Surface Површина Про 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај 12.3 инчен, Тенок Три Пати Стојат

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Тоа го штити вашиот таблет од гребнатини, шокови, dusts, капки или било кој друг дневен надомест на штета. 【Ултра Тенок Целосен пристап до сите функции ,Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња.Компатибилен со таблет покрие тастатура.【Компатибилност】Само наменета за Microsoft Surface Pro 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај Таблета.Функција : - За Microsoft Surface Pro 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај Таблета Случај Покрие - PC тврд материјал, Ултра тенок и лесен тешко назад на вашиот уред голема заштита - Нудат одлична заштита од секојдневна употреба,Едноставен, но стилски - Стои Функција : Проп до вашиот таблет здрав , обезбедување на повеќето удобно агли, додека гледањето видеа или соочува време - Магнетни Затворање Дизајн : Флексибилен и да се обезбеди доволно да се одржи тоа се отвори или затвори - Совршено се вклопуваат за да леќи на камера и екран, лесен и брз пристап до сите buttons What е во Пакет : 1xdropproof Случај. 【360° Целосна Заштита】Ултра тенок и лесен КОМПЈУТЕР хард назад случај дизајн, Сеопфатна заштита за вашиот за Површинска Про 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај. 【Прилагодливи Агли】Две Стенд Слотови се Обезбеди Стабилен и Здрав прилагодува според вашите потреби оптимално гледање искуство.Прецизни cutouts овозможува лесен пристап до сите копчиња, дозволете му на вашиот за Површинска Про 7/Про 6/Про 5/Pro 4 Случај се вклопува удобно во случајот.

Детални спецификации

Додатоци на производи