• Свеж
Fintie Случај за Samsung Galaxy Tab О7 10.4 2020 Модел (СМ-T500/T505/T507), Мулти-Агол на Гледање Smart Стојат Задниот Поклопец со Џеб, Авто Разбуди/Спиење, Наследство Теал

Fintie Случај за Samsung Galaxy Tab О7 10.4 2020 Модел (СМ-T500/T505/T507), Мулти-Агол на Гледање Smart Стојат Задниот Поклопец со

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

【Совршен Компатибилност】Овој случај е компатибилен со Samsung Galaxy Tab О7 10.4" (2020) Таблета Модел СМ-T500/T505/T507 2020 Ослободување.Тоа НЕ ќе работат за 2021 Верзија Табот О7 Лајт, или било кој друг модел на уредот. 【Прилагодливи Агли】Оваа Samsung Табот О7 Случај ви овозможува да ја прилагодите таблета на повеќе агли безбедно. 【Премиум Материјалот】Изграден од премиум синтетички кожа надворешноста и мека микрофибер внатрешни работи - сит се вклопуваат, трајни и заштитни. 【Пред Џеб】пред Документ Џеб за да ги зачувувате вашите бизнис картички, банкарски картички, белешки, записи или други лични припаѓа додека сте во движење. 【Прецизни Cutouts】Намали испис овозможи пристап до Полнење Порта, Звучници и Микрофон.Слушалки Џек и Јачината на звукот може да се пристапи додека во случајот.

Детални спецификации

Додатоци на производи