• Свеж
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Половина Потресени Питсбург Пингвини Тешко Назад Случај Компатибилен со Apple iPad Mini (2019)

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Половина Потресени Питсбург Пингвини Тешко Назад Случај Компатибилен со Apple iPad

Rating 
DEN 502.80

Од стока
Во магацинот

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL производ.Стилски, отпорен на гребење, висока резолуција печатени графика.Хард-Школка Поликарбонат Материјал штити од гребнатини, капки, и прашина.Тенок, лесен изградба лесно слајдови во и надвор од џебовите. **Ве молиме земете предвид дека случајот е матирано и не се јасни, или транспарентни.

Детални спецификации

Додатоци на производи