• Свеж
Кралската Индивидуални Airpod Случај 5-во-1 Додатоци во Собата, Силикони Airpods Случај, Една Рака, Тока, 2 Earbuds, ЕВА Торбичка, Airpod Додатоци (Сина)

Кралската Индивидуални Airpod Случај 5-во-1 Додатоци во Собата, Силикони Airpods Случај, Една Рака, Тока, 2 Earbuds, ЕВА Торбичка,

Rating 
DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Заштитни Случај на Корица : го заштитува Airpods случај од добивање изгребани, scuffed, отпечаток, итн.Airpod Случај 5-во-1 : додаток поставите компатибилен со Air Pods; вклучува 1 x силикони airpods случај, 1 x еден airpod рака, 1 x тока, 2 x earbuds, и 1 x ЕВА торбичка.Анти-изгубени airpod рака е многу светлина, Воздух Парчиња се вметнуваат во дупка, и може да биде цврсто носи, тоа е многу лесен за употреба.Папочната Врвка : гумени рака е многу корисно ако ви се случува да биде преземање на Воздухот Парчиња во и надвор последователно, може да се чува околу вашиот врат кога ќе треба да ги отстрани кратко.Компатибилни уреди : Apple Air Pods Серија 1,2.Airpods Случај : Мека силиконска маска за Airpods, полнење случај дизајниран како издржливи и shockproof заштита, прашина plug вклучени, одговара на вашиот уред совршено.Пар на Earbuds Air Pods : Air Pods Уво Куки конструиран со ултра-меки elastomers да ја задржите и вашата earbuds удобно закотвени на вашите уши и да се обезбеди дополнителна поддршка од страна на согласност на каналите на вашиот внатрешното уво.Тоа е помалку мрсна толку помалку веројатно дека ќе биде намален, и тоа обезбедува некои заштитата на животната средина, јас.На airpod случај симпатична не ќе го добиете форматот се издолжува по преземањето на исклучување и ставање назад на многу пати.earbuds, airpods, airpods про случај, airpods про, airpod случај, airpods случај, воздух парчиња, airpod про случај, keychain, airpod про, airpod случаи, airpods случај за жените, воздух pod случај, airpod случај симпатична, airpods полнење случај, airpods про случај симпатична, воздух pod, воздух pod про случај, симпатична airpods случај, airpod про случај за жените, воздух парчиња случај, воздух парчиња про, воздух pod про, airpod про полнење случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи