• Свеж
AIRSPO AirPods Про Случај Покрие Јасно Lasher Тешко PC Заштитни Случај Шарени AirPod Про Покрива Кожата Компатибилен со Apple AirPods Про со Keychain (Glittery Вајт)

AIRSPO AirPods Про Случај Покрие Јасно Lasher Тешко PC Заштитни Случај Шарени AirPod Про Покрива Кожата Компатибилен со Apple AirPods

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

【Компатибилност】Најновите наменета за Air Pods Про полнење случај 2019, Не се компатибилни со Air Pods 1rd,Air Pods 2rd, Air Pods 3 Генерации. 【Шарени Lasher Случај】Најновите шарени слатки airpods про случај, направен од јасно тешко КОМПЈУТЕР материјал со lasher печатење, покажуваат оригинални убавината на Apple airpods про случај и шарени бисер сјај. 【Сјајот Плетенка врвка за околу Рака】Удобен лента за околу рака е совршен натпревар за airpods про случај што го прави погодно да се носат со вас во вашата дневна авантури, око-фаќање на шарени bling копче прстен, многу лесно го најдете вашиот airpods про earbuds во вашите чанти. 【Безжични Полнење Поддржани】Поддршка жичен/безжични полнење за Air Pods Про.Прецизна исечок ви овозможува да ја полните вашата earbuds без отстранување на маската. 【360°Целосна Заштита】Оваа airpods про случај е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР хард, дизајниран како издржлив и да се загрози-отпорни, која го штити вашиот Air Pods Про против испакнатини, паѓање и гребење без додавање на било масовно.

Детални спецификации

Додатоци на производи