• Свеж
Таблет КОМПЈУТЕР Случај Таблета Покритие за iPad 9.7 Pro/iPad Воздух 2 (2017/2018),Три-во-едно Тешки Shockproof Солиден,со Ротирачки Потпирачот,Рамо, Рака PC+Силикони Мулти-Функција З?

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Таблета Покритие за iPad 9.7 Pro/iPad Воздух 2 (2017/2018),Три-во-едно Тешки Shockproof Солиден,со Ротирачки

Rating 
DEN 1231.20

Од стока
Во магацинот

Мулти-слој напредна заштита : 3 слоеви заштита во комбинација со "КОМПЈУТЕР предната маска кои вграден екран заштитник" + "тешко PC задниот поклопец" + "меки силиконски надворешната школка".Модел Одговара:Наменета исклучиво за i Pad 9.Прашина-доказ и капка-доказ:Флексибилни и издржливи гума-како силикони надворешниот рамка на таблет покрие спречува inbreaking на странски тело на прашина.Навистина од голема помош за одржување и работа.Заштита на вашиот уред од шокови,гребнатини и прашина.Совршен cutouts за камерата, звучници, стојат и други пристаништа.Анти-drop функција може да се заштити предмети од скршени во рок од 2 meters Your Задоволство Е Наш Врвен Приоритет!Она што е во Пакет : 1xdropproof Case1x Shoulder Рака.Мека внатрешни работи додава удобност и дополнителен слој на заштита.Овој таблет случај е лесно да се чисти и може да се чистат, па нема потреба да се грижите за децата добивање на тоа валкани.Носење на Рамо, Рака : Со монтажни и attachable рамо темперамент,можете да носат вашата околу без тежина како гласник торба или holster торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи