• Свеж
Американската Канадски Знаме Круг Случај За Контактна Леќа Комплет Складирање Кутија со Огледало Печатени

Американската Канадски Знаме Круг Случај За Контактна Леќа Комплет Складирање Кутија со Огледало Печатени

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Големина : случај за контакт леќи е 3.1 инчен/8cm во тркалезна форма.Преносни,совршен и паметни големина е лесно да се одржи во џеб,торба и дома,одлична за патување и држете го во вашата рака.Материјал : круг контактна леќа случај е направена од пластични материјали.Контактна Леќа Комплет Сите Во Едно : случајот вклучуваат 1, раствор шише,1 контактирајте со помош на пинцета,1 носи стап,1 вграден во огледало,1 контактна леќа случај.Објективот кутија вклучуваат огледало внатре,кој е удобен за носење на контактни леќи.Сплит леќа бин може да се направи разлика меѓу левата и десната.Таму е исто така посебна кутија за контактни леќи течност, кој е удобен и чиста.Дизајн : површината на симпатична контактна леќа случај е дизајн со моделот печатени на своите,тоа е единствен DIY практичен подарок за девојки и жени кои треба да се носат контактни леќи.Лесно да се носат : мала контактна леќа случај е многу преносни во торба, џеб и автомобил, и ќе не заземаат премногу простор на сите.Тоа е лесно да се носат надвор и да го користите.Преносни патување контактна леќа случај посебно со моделот испечатени на површината на својата.Складирање комплет со почиста за миење носителот пинцети,смена алатка раствор шише во една кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи