• Свеж
Санта мраз Термички IceGALE 80mm PWM Премиум Случај Вентилатор (Сива)

Санта мраз Термички IceGALE 80mm PWM Премиум Случај Вентилатор (Сива)

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Цврсти Месинг Домување со Течност Динамичен Имајќи за намалување на нивоата на бучава и обезбеди нечујно функционирање.Со брзина опсег од 800 до 2.000 ВРТЕЖИ во минута, ќе добиете соодветна изведба 29 CFM струење.Анти-вибрации влошки се вградени во надворешниот аглите на фановите да ги апсорбира и да ги отстрани вибрации со две-авион баланс за да се одржи стабилноста во вашите фан.Користење на нашата Auto START/STOP Функција на намалување на потрошувачка на енергија и намалување на топлина.Опремени со 4-Пински PWM Конектор со 0 – 26 велика британија.

Детални спецификации

Додатоци на производи