• Свеж
GIM KB-11 RGB Случај Фан 120mm Фан Еден Пакет

GIM KB-11 RGB Случај Фан 120mm Фан Еден Пакет

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Бара GIM RGB осветлување контролер и центар, се продава одделно. 120mm фан сечилото конструиран за Ниски-Бучава работа без да се жртвува перформанси.На еден пакет е само за оние кои сакат да купат GIM ФАН со Hube и треба повеќе( Треба контролер ).Ги задржи твојот систем кул со моќни фан брзина до 1, 300 ВРТЕЖИ во минута, турка да 33.5 CFM на воздухот.Не постои Ризик за Купување : Било кој квалитет на проблем со вашите фанови, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да ги споделите со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне!GIM се стреми да донесе најдобри услуги на клиентите!.

Детални спецификации

Додатоци на производи