• Свеж
Canon EF 50mm f/1.2 L USM Canon Објектив за Дигитални SLR фото Апарати - Фиксни (Продолжува)

Canon EF 50mm f/1.2 L USM Canon Објектив за Дигитални SLR фото Апарати - Фиксни (Продолжува)

Rating 
DEN 2903.76

Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .Времето-отпорни стандарден објектив.Фокусна Должина својата леќа слој и изградба се оптимизирани за да се минимизира ghosting и flare дека често се случува кога леќи се користи со дигитални камери.Оваа високо-перформанси, времето-отпорни објектив обезбедува сите врвен резолуција на сликата и контрастот се очекува во Canon L Серија на Леќите.Карактеристики Висока-перформанси, времето-отпорни стандарден објектив БОЛЕСТ со полно работно време прирачник се фокусира 50mm, фокусна должина ф1.2 максимална бленда; 72mm филтер големина Ултразвучно Мотор (USM).

Детални спецификации

Додатоци на производи