• Свеж
TTArtisan 17mm Ф1.4 APS-C Прирачник се Фокусира Објектив за Nikon Z Планината Камера Како Z50 М(Црна)

TTArtisan 17mm Ф1.4 APS-C Прирачник се Фокусира Објектив за Nikon Z Планината Камера Како Z50 М(Црна)

Rating 
DEN 3336.00

Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [Пука во Слабо осветлување]Брзо f/1.4 максимална бленда поддржува работат во тешки услови на осветлување со поголема светлина доза. [Одличен Квалитет На Сликата]Бленда : F5.6 Центар. [Мин Фокус Растојание]Прирачник се фокусира на дизајн дозволи непречено,рафинирани контрола, заедно со минимум фокусирајќи се на растојание од 0.2 m. [Компактен и Пренослив]Тежи само 248(околу),нема да оптоварување на вашето патување. [Бесплатна Услуга]7 дена Наплата или Размена.

Детални спецификации

Додатоци на производи