• Свеж
TLTLTL Бебе Превозникот Slings Безбедност Бебе Пред Назад Превозникот Младата Ранец Заврши Подигнат со Аспиратор за Новородените Деца Години,Сина

TLTLTL Бебе Превозникот Slings Безбедност Бебе Пред Назад Превозникот Младата Ранец Заврши Подигнат со Аспиратор за Новородените

Rating 
DEN 384.00

Од стока
Во магацинот

6 метри на половината и 360° Ергономски Бебе Дете Превозникот може да заврши 8 до 23 фунти на бебето. Се зацврсти на ремени на левата и десната страна и тока до безбедноста тока.Погоден за бебиња од 1 до 36 месеци стара. Држете го појас фирма на двете страни од предниот дел на појасот, се зацврсти на појас, а потоа тока на тока.Погоден за бебе, кој е помеѓу 3. Се прилагоди на позицијата на појас, прво носат рамо, рака, од една страна, а потоа се стави бебе во рака.Можете да се тркалаат или се тркалаат надолу на прилагодливи поддршка панел за давање на право на поддршка за вашето бебе.TIANCAIYIDING -Висока Компатибилност На појас може да се смести во 3.По прилагодување на стабилност, да може да се одржи на вашето бебе безбедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи