• Свеж
DAZAIGE 100 Парчиња Слика Виси Куки Невидливост Пластични Фото Рамка Traceless Помине Нови Фотографии Виси Хардвер Сликарство Часовник Куки за Домашна Канцеларија Моќен Ко

DAZAIGE 100 Парчиња Слика Виси Куки Невидливост Пластични Фото Рамка Traceless Помине Нови Фотографии Виси Хардвер Сликарство Часовник

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Поради изгледот на екранот, бојата на објектот може да се разликува малку од сликата.Големината е 2,8 x1.АПЛИКАЦИИ : Погоден за бесење фото рамка, артефакт, крст бод, итн.Дури и без очигледна трага лево на ѕидот по отстранување.Погодна за различни површини, цемент ѕид, налепници ѕид, вар ѕид, варосани ѕидови, дрвени врати, тешко дрво и цврсти ѕидови, не се погодни за студ ѕидови.Тоа може да се направи полесно за вас или на некој друг да го инсталирате фотографии, слики или други виси украси.Овие се handiest малите нешта!Користи ги во речиси секоја соба за бесење фотографии, па дури и за бесење други работи.Одговара за бесење клуч, слика рамка, облека закачалки, капи, крстот бод, слики или некои мали gadgets, итн.Лесно да се опфатат во тули и камени на предниот дел на куќата за декорација, можете само да се земе голем чекан и допрете нив во камен.Најдобро уметничко сликарство закачалка и свадба фото рамка на екранот виси решение.Погоден за рик ѕид, бетонски ѕид, цемент ѕидови, налепници ѕид, вар ѕид, варосани ѕидови, дрво, дрвени врати, позадина ѕидови.Добро решение за бесење мала до средна големина на рамка/алатка со минимална штета на ѕидовите.

Детални спецификации

Додатоци на производи