• Свеж
TAOT DIY Дрво Слика Рамка Носила Барови Фото Постер Рамки Ѕид Уметност Комплет Accessorie Платно Дијамант Маслото Галерија Дома Декор Слика Рамки (Боја : Ширина 55cm, Големина

TAOT DIY Дрво Слика Рамка Носила Барови Фото Постер Рамки Ѕид Уметност Комплет Accessorie Платно Дијамант Маслото Галерија Дома Декор

Rating 
DEN 1044.24

Од стока
Во магацинот

Брза испорака и квалитет на презентацијата.Мерки : ве молиме изберете големина( ширина *висина) исто како и сликата ќе се избере, и ве молиме, изберете ја количината исто како и сликата квантитет. (бидете сигурни дека вашата слика со 3cm работ екстра, мислам на платно големина треба повеќе од дрво, големината на рамката 6cm најмалку).Дебелина : 3cm Материјал : природно дрво.Забелешка : ова е само дрвената рамка без слика.Повеќе големината опции, ве молиме контактирајте ме за да обичај било која големина.Брза испорака и квалитет на презентацијата.Мерки : ве молиме изберете големина( ширина *висина) исто како и сликата ќе се избере, и ве молиме, изберете ја количината исто како и сликата квантитет. (бидете сигурни дека вашата слика со 3cm работ екстра, мислам на платно големина треба повеќе од дрво, големината на рамката 6cm најмалку) Дебелина : 3cm Материјал : природно дрво Забелешка : ова е само дрвената рамка без слика.Повеќе големината опции, ве молиме контактирајте ме за да обичај било која големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи