• Свеж
Свет Научни 513077B ABS Пластика Слајд Складирање Кутија за 50 Слајдови, Плута Наредени, Сина

Свет Научни 513077B ABS Пластика Слајд Складирање Кутија за 50 Слајдови, Плута Наредени, Сина

Rating 
DEN 979.20

Од стока
Во магацинот

Материјал : ABS Пластика.За 50 слајдови.Плута наредени.Сина.Земјината топка е микроскоп слајд чување на кутии се дизајнирани за безбедно долгорочно чување на микроскоп слајдови.Тие се произведени од трајни ABS пластика и нудат шарки капак за лесно отворање и затворање.Преглед на состојба се наоѓа на внатрешната маска за удобен слајд идентификација и организација.На база на кутијата е плута наредени за дополнителна заштита.Достапни во четири големини, овие чување на кутии се приспособат на 25 x 75мм и 1 x 3" микроскоп слајдови.

Детални спецификации

Додатоци на производи