• Свеж
HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Мозаик Триаголник симетрич-ност Зелена Сина 2 Парчиња Работи Капа со Копчето Печатени Bouffant Turban Капа Прилагодливи Bouffant Маска за Коса

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Мозаик Триаголник симетрич-ност Зелена Сина 2 Парчиња Работи Капа со Копчето Печатени Bouffant Turban Капа Прилагодливи

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Тоа е идеален подарок за пријатели, соседи, членовите на семејството, итн.Вратоврска затворање.Широк Апликации : вратоврската назад капи се погодни за двете жени и мажи, може да помогне да се поправи фризури и да ја задржите вашата коса чиста и сува, кој може да биде широко се применува како убавина спа капи, готвач капи, работни капи, чистење капи и повеќе, носи многу погодности за секојдневниот живот Известување : * вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Прилагодливи и Лесно да се Носат : ја прилагодува работната капи со копчиња се меки и дише, пријателски за вашата кожа и лесно да се стави на и полетување, со што удобно носење искуство, тие се мие и не исчезнат или лесно да се деформира, погодни за долготрајна употреба.Пригоден Копчиња : шапка има копчиња на двете страни дизајниран да се направи полесно за вас да го поправи бендот на неа, која може ефикасно да се заштити вашите уши и да се намали болката предизвикана од носењето на маска за долго време.Sweatband Дизајн : капа е вграден во sweatband на внатрешната страна на челото, кои можат брзо и лесно да се апсорбираат потта од челото, одржување на челото сува и спречување на пот од вливаат во очите за да се избегне влијанието врз работата. * Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи