• Свеж
Vpang Зима Плетени Beanie Шапка Мека Топло Волна Капа со Отстранлив Faux Крзно Пом Пом

Vpang Зима Плетени Beanie Шапка Мека Топло Волна Капа со Отстранлив Faux Крзно Пом Пом

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Предвремени затворање.Материјал : Плетење Волнени, Faux Крзно; Мека, комфорни и издржливи.Еластична Шапка : Одговара за унисекс возрасни и млади, погоден за глава обемот 52-62 cm / 20.5-24.4 инч.Убава и Удобно : Високо квалитетен материјал, исклучителна рачно изработени занаетчиски, и меки крзно топката, не само што изгледа убаво, но исто така и удобен за носење.Дизајн : топката и шапка е поврзан со snap fastener, тоа е пренослив.И топката е многу меки со околу 15 cm / 5.9 инчи во дијаметар, е многу атрактивна.Примена : Аикидо, paintballing, мотоциклизам, џогирање, трчање, планинарење, скијање, велосипед, snowmobiling, планинарење, кампување риболов, пешачење, лов и др.Опис : Овој висок квалитет на капа е изработена од еко-пријателски материјал, супер меки за вашето лице и кожа, и нема да влијае на вашето здравје.Популарни и моден стил со меки пом пом, крзно топката е отстранлив за полесно чистење грижа.Одлично за било какви активности на отворено, како што ски аикидо, кампување, велосипедизам, турнеи, риболов, скијање, итн.Answer : ___________________________ Note : НЕ кајгана.НЕ собори сува.НЕ железо.Миење на рацете со ладна вода.Ве молиме да ги тргнеме на топката кога за перење.Пакет Се Вклучени : 1 * Плетени Капа.

Детални спецификации

Додатоци на производи