• Свеж
Инстант Turban, Headwrap Шамија Chemo Капи, Внатрешниот Хаубата Нинџа Капа, 3 Сетови, Се Меша Turbans

Инстант Turban, Headwrap Шамија Chemo Капи, Внатрешниот Хаубата Нинџа Капа, 3 Сетови, Се Меша Turbans

Rating 
DEN 791.76

Од стока
Во магацинот

95% Памук И 5% Lycra.Ве молиме погледнете го видеото за да ви помогне да покаже како да се носат како што треба.Ќе се носат оваа shawl само како хаубата и ќе се добри за да одат.Со различна боја опции, можете да изгледаат стилски, без да се занимаваат со сите кои завиткување, врзување, и без да се загрозат од вашите верувања.Тесна пунџа ќе заврши изгледа оваа stylishness.

Детални спецификации

Додатоци на производи