• Свеж
Earmuffs Капа Шик Не-намали, Задржи Топло Мечка Зимска Капа

Earmuffs Капа Шик Не-намали, Задржи Топло Мечка Зимска Капа

Rating 
DEN 237.60

Од стока
Во магацинот

Овој аспиратор има една симпатична мечка изгледа дека е око-фаќање додека се удобно и еластичен, и drawstring дизајн, па може да се прилагоди за да удобна положба себе.Тоа е направен од висок квалитет на кадифен материјал.Спецификации : Дизајниран со drawstring, па може да се прилагоди за да удобна положба и симпатична мечка изглед, овој аспиратор е око-фаќање додека се удобно и еластичен.Ова парче шапка е погоден за мотор, возење велосипед, трчање, џогирање, скијање, сноубординг, создаваат, пешачење, мраз риболов или друга надворешна спорт.Чувајте ги вашите глава, топла и сува со ова парче худ, кој обезбедува ефективна заштита од ладно надвор правец, обезбедување дополнителна топлина и ги покриваат ушите, вратот и повеќето од вашите образи, поради неговата полу-затворени дизајн.Печати на враќање превозот етикета.Нуди симпатична мечка изглед, овој аспиратор е око-фаќање, удобно и еластичен, и има drawstring, па може да се прилагоди за да удобна положба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Чувајте ги вашите глава, топла и сува со ова парче худ, кој обезбедува ефективна заштита од ладно надвор правец, обезбедување дополнителна топлина и ги покриваат ушите, вратот и повеќето од вашите образи, поради неговата полу-затворени дизајн.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Детални спецификации

Додатоци на производи