• Свеж
Lierys Navigat Bobble Шапка Жени/Мажи/Kids | произведени во Германија

Lierys Navigat Bobble Шапка Жени/Мажи/Kids | произведени во Германија

Rating 
DEN 765.36

Од стока
Во магацинот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.СТИЛСКИ // single обоени пом-пом на модерен зимски капа привлекува внимание и инспирира со својот радосна шарм. 100% богородица волна.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Пријатна пом-пом капи, cuddly berets, безвременски, пак, до brims, хип долго beanies, и многу, многу повеќе : Нашата плетени капи се достапни во голем број на класични и модерни стилови.Печати на враќање превозот етикета.ЕДНА ГОЛЕМИНА 53-60 CM // обичен изглед во комбинација со fashionably широк поклопецот лесно може да биде комбиниран со речиси било облека.НОВА ВОЛНА // Благодарение на удобно мека нов бран, убава bobble шапка nestles удобно на главата и овозможува оптимална удобност.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Произведени ВО ГЕРМАНИЈА // На прва класа производство на оваа високо-квалитетни волна капа во Германија убедува со одлична вредност.

Детални спецификации

Додатоци на производи