• Свеж
Анти Џо Бајден Гас Цени се Повисоки Од Ловец Поврзана Зимска Шапка - Унисекс Beanie Slouchy Поврзана Черепот Капа

Анти Џо Бајден Гас Цени се Повисоки Од Ловец Поврзана Зимска Шапка - Унисекс Beanie Slouchy Поврзана Черепот Капа

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Тоа Има Голема Топлина Колекција Перформанси Кои Можат Да Понудат Максимално Задржување На Топлина,Долготрајни И Најтопол Зимска Шапка.Beanies За Ладно Време Иако Капи Од Џемпери И Јакни Ќе Помогне Да Се Задржи Главата Е Топло, Удобност Водат Beanie Ќе Обезбеди Додадена Топлина Со Апсењето На Топлина Под Додека Спречување На Wintry Воздух Од Запишување.Врзани Дизајн Уморни Од Вцепенен Уши Од Ладно И Ледени Температури?Повлечете Вашиот Beanie Надолу Малку Да Се Зачува На Телесната Температура Со Цел Да Се Задржи Вашите Уши Сит.На Врзани Дизајн Ви Овозможува Да Се Прошири На Beanie Понатаму Да Се Покрие Повеќе Од Главата.8 Инчи Долго И 7 Инчи, Широк) Одговара Најмногу.Едноставен Стил : Можете Да Го Носат На Зимската Капа Кога Ќе Се Облекуваат Чисто И Младите Стил На Облека, Или Може Да Се Користи Како Ски Капа; Пар Ги Со Едноставни Фармерки, Здолништа Или Кошули И Вие Сте Сите Поставени За Тој Ден.Оваа Плетени Черепот Види Капа Совршен За Секојдневна Употреба И Совршено Ги Комбинира И Со Повеќето Тимови.Оваа Мажите Зима Beanie Шапка Направени Од Високо Растеглив Материјал, Тоа Snuggles Блиску Да Вашата Кожа И ја Зема Формата На Главата, Осигурувајќи Дека Тоа Не е Премногу Тесна Или Широка.Елегантен Дизајн : Капа Со Модерен Плетење Шема Ви Обезбеди И Топли И Трендовски Искуство.Луксузен Топол Материјал : 100% Полиестер И Акрил На Платно Со Мека-Откачи Плетени,Исклучително Удобно,Мека,Топла И Дебел.

Детални спецификации

Додатоци на производи