• Свеж
Адвокатско Жените Класичен Beanie Шапка за Жени Мажи Зимска Шапка Женска Врзани Beanies Поврзана Черепот Капа Топло Ски Капи

Адвокатско Жените Класичен Beanie Шапка за Жени Мажи Зимска Шапка Женска Врзани Beanies Поврзана Черепот Капа Топло Ски Капи

Rating 
DEN 197.52

Од стока
Во магацинот

Beanie капи се достапни во различни стилови/бои и се обоена со азо бои.Оваа beanie е удобно и високо-еластичен, растеглив без деформација, и е подготвен за луѓе со различни главата circumferences (30-40cm).Тоа никогаш не изгледа надвор од местото.Апсолутно, тоа е унисекс.Ако имате било какви прашања, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Висина на зима жените beanie е 30cm.За : - Ние и ветуваме да се обезбеди квалитет на производите за да се обезбеди вашето задоволство.Тоа има одлична топлина колекција перформанси, може да се обезбеди максимална задржување на топлината, е издржлив и може да се носи во есен и зима.Тоа не мора главоболка, не се лизга надвор, и решава проблеми на не најде соодветна капа.Широк спектар на капи : случајни плетени beanie капи погоден за секојдневна собири, цврсти бои и модерен изглед, исто така, многу погодна за отворен спортски, како што се аикидо, трчање, уметничко лизгање, велосипедизам, snowshoes Одење, скијање, планинарење или било какви активности на отворено и патување.Кога сакате да се издвоите, изберете најпопуларните бои; кога работите треба да се чуваат едноставен, ве молиме изберете црна или сива боја за да одговара на вашиот моден облека , се Многу погодни за вашата гардероба.Snap На затворање. -Ние секогаш ќе ви овозможи со најдобра услуга и да се потрудиме да ви овозможи да имаат добар шопинг искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи