• Свеж
Свилен Durags за Мажи/Женска Бранови Капа,3 Pack Мода Екстра Долга Опашка Headwraps Пиратски Капа 360 Бранови Durag HC4

Свилен Durags за Мажи/Женска Бранови Капа,3 Pack Мода Екстра Долга Опашка Headwraps Пиратски Капа 360 Бранови Durag HC4

Rating 
DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Сатен.Рака Мие Само.МАТЕРИЈАЛ : 100% природни Сатен!Апсолутно мека, дише за максимална удобност!.Моден стил : луксузен модерен дизајн, шарени стил; Погоден за носење во различни прилики.Дизајн : Унисекс durags се протега лесно, целосно губење на покриеност, екстра долга опашка можат да бидат врзани зад главата, без да бидат премногу тесни.Погодна за речиси главата големина.Добар квалитет,нема да се намали,рачен перење.На headwarp може да се користи за велосипедизам, мотоциклизам, велосипедизам, фудбал, планинарење, трчање и други отворено спорт.Тоа е толку лесен и удобен ќе заборавајте сте облечени во тоа. 2 пакети доаѓаат во различни бои.Лесни tretch сомот/Свилен Сатен ткаенина Навремено Слободни + Долго Долго Ремени Одлично се Вклопуваат Меки и Удобни Може да се носи со текот на долгата коса и кратка коса, особено бранови.Доволно долго за да се врзуваат зад главата, без да бидат премногу тесни со целосно губење на покриеност.

Детални спецификации

Додатоци на производи