• Свеж
JYHOPE Женска Зимска Поврзана Slouchy Beanie Шапка Топло Черепот Ски Капа Faux Крзно Пом Пом Капи за Жени

JYHOPE Женска Зимска Поврзана Slouchy Beanie Шапка Топло Черепот Ски Капа Faux Крзно Пом Пом Капи за Жени

Rating 
DEN 335.52

Од стока
Во магацинот

Најдобрите подароци за Божиќ и Нова Година.Пом Пом Капи за Жени - Ова издувам топката е поголем и супер симпатична.Ние Нашите внимателно избрани крзно пом пом.Крзно пом може да бидат купени во место или застанавте во случај да сакате да ја мијат или да чувате тоа од добивање врнеше на.Сплетам Beanie Шапка - Ова поврзана е топло и дебел.На кршење функција направи тоа може да биде лесно ги отстранува.ФУНКЦИЈА : Овој стилски повлекување на beanie шапка карактеристики се обратат до ткаенината може лесно да се покрие вашето уво.На капа е направена од акрилик .Големи страшни snap исклучување furball е супер симпатична и removeable.Квалитетот на крои е казна, предиво и ткаат се убави, мазни, уредни, и пријатна да се погледне.Се повлече На затворање.Со faux крзно пом пом decration.ГОЛЕМИНА И БОЈА : Комбинација со многу водат и сит фитинг, на обратат до beanie шапка е една големина одговара на повеќето, унисекс .На пом пом е направен од faux крзно.Големиот зимски капи, идеја за било снег спорт.На пом пом е направен од faux крзно.Можете да купите повеќе различни бои издувам топката од JYHOPE.JYHOPE Зима Поврзана Шапка Faux Крзно Пом Пом Женска Девојки Топло Поврзана Beanie Шапка МАТЕРИЈАЛ : 100% Мека Акрилик, еластичен акрилик да се вклопи во било која големина.Овој зимски капи се секогаш око-фаќање на модни додатоци и теми во групи кога ќе одат пешачење, џогирање, кампување или на скијање.

Детални спецификации

Додатоци на производи