• Свеж
accessorypart Крстот Бар за Hyundai Starex 2008-2021 Покривот Полици Автомобил Врвот Багаж Превозникот Шини Алуминиумски Сива

accessorypart Крстот Бар за Hyundai Starex 2008-2021 Покривот Полици Автомобил Врвот Багаж Превозникот Шини Алуминиумски Сива

Rating 
DEN 2971.92

Од стока
Во магацинот

Производот е гарантирана за 2 години.Друга важна карактеристика е врската со возило од погоре.На овој начин, може да се користи лесно и без притискање на покрив). *Производот е 100% компатибилен со вашиот автомобил со работата на нашата R&D тим. *NOcutting - БЕЗ дупчење потребни за инсталација. *Нејзините собрание е многу едноставна, вие не треба да одат во било која услуга и да платат дополнителна такса.Само Погодна за Hyundai Starex 2008-2021.ПОКРИВОТ ПОЛИЦИ *Нашите производи произведени од елоксирани алуминиумски 1 квалитет на алуминиум суровина.Превозот : 2-3 дена.Покрај тоа, овој модел е компатибилен за вашето возило ако покривот рек е во непосредна близина на таванот. *1 поставен е за вкупно максимум транспорт 75 кг.Пакет се Вклучени : -2 Парчиња Сива Елоксирани Обложени Алуминиум, -2 Фитили, -сврзувачки елементи за 1 Set-Тоа се состои од 4 ABS пластика капи. *Сите продажни од нашата продавница се под гаранција на Accessorypart бренд, а производот има 15-ден неоштетени врати / размена гаранција.Производот може да биде лесно да се инсталира со прикачување од врвот на покривот полици во непосредна близина на таванот.Можете да го носат на вашиот производи безбедно бидејќи покривот полици се цврсто на покривот шини.

Детални спецификации

Додатоци на производи