• Свеж
UpBright Автомобил Машки Приклучок 12V DC Адаптер Компатибилен со Schumacher 94500109 СОКАК-109 XP2260-CA XP2260W НСД ProSeries DSR114 DSR115 DSR116 DSR119 Батерија AGM Скок Стартер 12 Volt Напојување Полнач

UpBright Автомобил Машки Приклучок 12V DC Адаптер Компатибилен со Schumacher 94500109 СОКАК-109 XP2260-CA XP2260W НСД ProSeries DSR114

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

1 цела година гаранција за услугите.Вметнете еден крај на додатокот кабелот во 12 VDC штекер и на другиот крај во возилото додаток штекер (полесни штекер).Во Голема Работна Состојба.) Тестирани Единици.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. (Ако батеријата е лоша, таа нема да прифати бесплатно.

Детални спецификации

Додатоци на производи