• Свеж
JWDYA Тежина Јаже Скокнеш Возрасни Храбар Фитнес Памук Слабеење Професионални Слабеење на Мажите и Жените за Обука на Спортски Скокање Јаже (Боја : C)

JWDYA Тежина Јаже Скокнеш Возрасни Храбар Фитнес Памук Слабеење Професионални Слабеење на Мажите и Жените за Обука на Спортски Скокање

Rating 
DEN 4458.72

Од стока
Во магацинот

Име:Тежина јаже скокнеш.Рачка Материјал:Алуминиум.Јаже Материјал:Природна гума.Боја:Црвено,зелена,сина,сива.Должина : 3 метри.Функција : Сеопфатна Фитнес Вежби Име:Тежина скокнеш rope Handle Материјал:Алуминиум alloy Rope Материјал:Природни rubber Color:Црвено,зелена,сина,gray Length : 3 meters Package Содржина : 1 * јаже скокнеш Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.

Детални спецификации

Додатоци на производи