• Свеж
Скокни Јаже Скокање Јаже со Контра 2-во-1 Cordless Отворено Фитнес Бокс Обука се Прилагодува Тежината Скокнеш Скокаат Јаже Челик Жица Прилагодливи (Боја : Сива боја, Голе

Скокни Јаже Скокање Јаже со Контра 2-во-1 Cordless Отворено Фитнес Бокс Обука се Прилагодува Тежината Скокнеш Скокаат Јаже Челик

Rating 
DEN 233.76

Од стока
Во магацинот

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори и да го решат проблемот во рок од 24 часа.Боја : Сива , Розова.Одликувајќи се со висок квалитет премиум топката лого, тоа обезбедува непречено и напор спин што го прави совршен прилог на било горење калории тренингот програма.забелешка : Поради рачни мерења и благо боја се менува во различни прилагодувања на екранот, ве молиме овозможи разликата на 1-3 см.Ова јаже скокнеш со дигитален бројач и удобна рачка може да ви помогне да се надминат замор и споделување на вашиот напредок со пријатели.Идеален за фитнес, губење на тежина, долго висока, итн.Спецификации : функција : Ергономски не се лизга рачка за удобно се чувствуваат.Големина : 3 метри.Многу корисно за луѓе кои не се вклопуваат во секое време, насекаде и се погодни за сите возрасти (возрасни, мажи, жени, деца, деца, момчиња и девојчиња).Ергономски дизајниран, мека пена справува со мека, лесна контрола и анти-метежот механизам, намалување на притисок и напнатост на вашиот зглобовите и рацете.Должината на јаже скокнеш е прилагодлив и издржливи : анти-заплитане јаже скокнеш е 3 метри, и лесно да се прилагоди на потребната должина, така што е погодна за било која висина.материјал : пластика.Разноврсна и практични јаже скокнеш : Со оваа иновативна дигитални јаже, нозете, рацете, и јадрото може лесно да се работи, за слабеење, фитнес, младите висина раст, спортски рефлекс брзина.

Детални спецификации

Додатоци на производи