• Свеж
YQX-Јаже Скокнеш, со Контра, Скокни Јаже со Дигитални Пребројување на гласовите, Noctilucent Брзина Јаже,Црна

YQX-Јаже Скокнеш, со Контра, Скокни Јаже со Дигитални Пребројување на гласовите, Noctilucent Брзина Јаже,Црна

Rating 
DEN 1456.56

Од стока
Во магацинот

8 метри долга, и намалување на-бесплатна дизајн на дршката е лесен и погоден за сите возрасти.HD ОСВЕТЛЕН ЕКРАН, ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ НА ЧЕТИРИ ПОДАТОЦИ : вграден-во HD осветлен екран јасно може да се прикажат со четири податоци, вклучувајќи тежина, време, количина и калории.Јаже скокнеш е многу ефективен аеробик губење на тежината exercise.By јаже скокнеш, вие не само што може да се зајакне вашето тело, но, исто така, целосно се горат масти за да се постигне целта на губење на тежината!Јаже скокнеш : ПВЦ обложени плетенка челични кабли.SAFE МАТЕРИЈАЛ НА ПОНДЕРИРАНА АНТИ-ПРОПАДНА СПРАВИ & ENHANCED ИМАЈЌИ : На конкавни и конвексни не се лизга дизајн на Јаже Скокнеш се справи може ефикасно да се спречи лизгање, и просечна рачка прави повеќе текстура и го подобрува ефектот од тренингот.По-продажбата на услугата, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш штом е можно во рок од 24 часа.Во cordless режим, можете да уживате во скок секаде каде што сакате.Јажето е од околу 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи