• Свеж
Спорт Фитнес Скок Јажиња Со Контра Брзина На Броење Скокни Јаже Скокнеш Жица

Спорт Фитнес Скок Јажиња Со Контра Брзина На Броење Скокни Јаже Скокнеш Жица

Rating 
DEN 1300.80

Од стока
Во магацинот

Скокни Јаже, Фитнес, Аеробик Вежба Бокс Скокнеш Прилагодливи Имајќи Брзина Фитнес.Се користи за возрасни и деца.Погоден за бокс, ММА, аеробик и фитнес тренинг.Прилагодлива должина на кабел.ПВЦ обложени плетенка челични кабли.Лесни, издржливи и удобна рачка, го прави лесно да се сфати и се носат.Dual топката имајќи систем и мало кабел може да помине низ воздухот брзо, на тој начин зголемување на брзината.Согоруваат калории и масти додека вежбате вашите мускули за време на скокање.Скокни Јаже, Фитнес, Аеробик Вежба Бокс Скокнеш Прилагодливи Имајќи Брзина Фитнес.

Детални спецификации

Додатоци на производи