• Свеж
Масовно го Купува Или Ткаени Скокаат Јаже (Сет на 96)

Масовно го Купува Или Ткаени Скокаат Јаже (Сет на 96)

Rating 
DEN 4185.60

Од стока
Во магацинот

металик.Случај на : 96 Colors : виолетова, сребрена, розева, metallic Materials : пластични, nylon Girls ќе љубов на модерен талент на овој Метален Ткаени Скокаат Јаже и сакате да бидете со него често.Прилично дизајн карактеристики ткаени јаже во женствени бои со сребрени акценти и појавување на пластични рачки.Мерки околу 6-3/4' долго.Доаѓа во избрани бои.За возраст од 3 и нагоре.Доаѓа спакуван со висат ознака.

Детални спецификации

Додатоци на производи