• Свеж
Medstation Скокаат Јаже – Брзина Скокаат Јаже со Топката Лежишта – Memory Пена Меки Рачки – Брзина Скокаат Јаже Прилагодливи Wire Кабел – Имајќи Брзина Јаже за Мажи и Жени ??

Medstation Скокаат Јаже – Брзина Скокаат Јаже со Топката Лежишта – Memory Пена Меки Рачки – Брзина Скокаат Јаже Прилагодливи Wire

Rating 
DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

На јаже скокнеш за вежба е одлична за мажи, жени и тинејџерите премногу.Револуционерен скок јаже тренингот карактеристики издржливи се справува опфатени во супер-меки мемориска пена, која го спречува плускавци и ви држи удобно, дури и по неколку часа.Лесен за користење и практична, нашите јаже скокнеш за вежбање е дизајниран за да ви предизвик и да ви помогне да sculpt вашето тело додека има на тони на забава.Воз Попаметни : На Medstation прилагодливи скокање јаже е многу едноставен и ефикасен дел од тренингот опрема која ќе направи вистинска разлика во вашиот живот.Лесен за користење и практична, нашите јаже скокнеш за вежбање е дизајниран за да ви предизвик и да ви помогне да sculpt вашето тело додека има на тони на забава.На челичното јаже е издржлив, стабилна, и многу сигурен премногу.На јаже скокнеш за вежба е одлична за мажи, жени и тинејџерите премногу.

Детални спецификации

Додатоци на производи