• Свеж
Дозвола Продажба!2-ВО-1 Ropeless Скокаат Јаже - Cordless Скокни Јаже, Измерен Јаже Скокнеш Со Калории Контра Прилагодливи Метежот-Бесплатен Фитнес Скокни Јаже за Возрасни Д

Дозвола Продажба!2-ВО-1 Ropeless Скокаат Јаже - Cordless Скокни Јаже, Измерен Јаже Скокнеш Со Калории Контра Прилагодливи Метежот-Бесплатен

Rating 
DEN 179.76

Од стока
Во магацинот

【2-ВО-1 Режим за Фитнес】На скокни јаже е 2-ВО-1 режим, должината на долго јаже е 110.тоа може да се прилагоди според вашата висина и може да се користи во затворени простории и на отворено; тоа исто така може да се менува со нов дизајниран cordless топката mode да се прескокне јажето во затворени простории или на отворено. 【Скокаат Јаже со Повеќе Функции】скокање јаже има броење, мерење и калории calcuating функции за mutliple фитнес користи. 【Трајни & Висок Квалитет на Материјалите】На трајни долго јаже е направен од премиум 7-влакно челична жица со ПВЦ заштитна маска, тоа е доволно силна да се спротивстави на свиткување,кинење или нарушување.заштитен слој од 2 рачки е направен од силикон и дизајниран со не-лизгање текстури. 【Погоден за Деца и Возрасни】Оваа скокни јаже е погодна за Деца, момчиња, девојки, Возрасни кои сака да ги задржи фитнес тренингот или во затворени простории или на отворено и во секое време. 【Што се вклучени】2 рачки, 1 долго јаже, 2 ropeless топки, 2 копчето облик на батерии, 1 шрафцигер, 1 складирање торба и 1 Прирачник за Корисникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи