• Свеж
HEELYS машки Обувки Тркала Пета Чевли

HEELYS машки Обувки Тркала Пета Чевли

Rating 
DEN 1079.76

Од стока
Во магацинот

Увезени.Гумен ѓон.Издржливи Платно Горниот.Микрофибер Поставата за Удобност.Поместена Јазик, Јака, и Footbed.Низок Профил Тркала во Петицата.Лесни Гумени Outsole.Сите Heelys стилови доаѓаат опремени со отстранлив тркала, што ги прави разноврсна обувки опција за секој чекор од училницата на кафуле.

Детални спецификации

Додатоци на производи