• Свеж
Okuyonic Говорникот Скара Крпа, Декоративен Ефект Прашина-Доказ, Dustproof Говорникот Решетката Ткаенина за Заштита на Аудио Опрема од Прашина, Гребнатини и Штета(Brown)

Okuyonic Говорникот Скара Крпа, Декоративен Ефект Прашина-Доказ, Dustproof Говорникот Решетката Ткаенина за Заштита на Аудио Опрема

Rating 
DEN 679.20

Од стока
Во магацинот

Заострување на платно, encircle рамка и притиснете надолу на платно тешко.Карактеристики : Материјал : Хемиски Влакна Текстил, Боја : Кафена, Црна и бела (Изборен) Одговара за : Големи звук кутија, фаза звук кутија, КТВ box, итн.Лесна и мека текстура, не штети на вашиот уред.Опис : Овој говорник решетката ткаенина се користи за да се заштити звучници од кои се лесно мелени и спречување на прав, што исто така може да биде модерна декорација за говорникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи