• Свеж
Г-Дин Синџир Пластични Бариера Синџир, Црна, 3/4-Инчен Линк, 25-Метарски (00003-25)

Г-Дин Синџир Пластични Бариера Синџир, Црна, 3/4-Инчен Линк, 25-Метарски (00003-25)

Rating 
DEN 1161.60

Од стока
Во магацинот

Разноврсна пластични синџир создава силна визуелна бариера за да се заштитат луѓето и имотот.Идеален за формирање на линии, го насочи народот, и ограничување на пристап во двете затворен и отворен settings.Направен од лесен, силен и издржлив полиетилен со висока густина дека нема да рѓа.УВ отпорни и рециклира; Направени во САД.Големина : 25 Нозете | Боја : Црна Создаде силна визуелна бариера со Г-дин Синџир Пластични Бариера Синџир.Оваа пластика синџир е ефективна безбедност решение за толпата контрола, формирање на листа на чекање, и ограничување на пристап до имот.Изградена од полиетилен со висока густина, ова долго-траен, УВ-отпорни синџир нема да избледи, ' рѓа и да станат кршливи.На лесни пластични синџир нуди поголема трајност за многу апликации, што го прави одлична алтернатива за претпазливост лента.Г-дин.Синџир Пластични Бариера Синџир е направен во САД и е достапен во различни линк големини, должини, и бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи