• Свеж
HYDDNice 125FT Пластични Синџирот на Безбедноста Бариера Пластични Бариера Синџир за Изградба Сајт Толпата Контрола на Индустриски Цели Декорација на Дното Линија и Пов

HYDDNice 125FT Пластични Синџирот на Безбедноста Бариера Пластични Бариера Синџир за Изградба Сајт Толпата Контрола на Индустриски

Rating 
DEN 704.64

Од стока
Во магацинот

Хроматските аберации може да се случи поради слики принципот на екранот и различни снимање резултати. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со производот,ние ќе бидат повеќе од среќни да помогнеме!Сакате да имате добар шопинг искуство.Пакет содржи : 1× 125ft Пластични Синџир Забелешка : 1. 125ft пластични синџир со голема цена. 【Услуга】 : задоволството на Клиентите е најважен, ако не сте 100% задоволни со производот,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил на Amzon на "постави прашање" копчето,ние ќе sove тоа за вас.【Должина индивидуализира】 : се продаваат во 125ft должини,на синџир е лесно да се сечат за да одговараат прилагодено употребува,кога ќе треба пократка должина,на синџир лесно може да се намали со едноставни алатки.идеален да се користи во затворен и отворен.Должина индивидуализира со едноставни алатки,лесен за употреба.пластична конструкција го прави полесно да се чистат со влажна крпа. 【Светло & Трајни】 : направен од високо квалитетни PP пластика,трајни и мала тежина,лесно да транспорт и нема да рѓа или ги кородираат како тешки челик и метални синџири. 【Лесно да се исчисти & Висока видливост】 : високо видливи светла жолта боја синџир помогне да се создаде силна визуелна бариера,лесни пластична конструкција го прави полесно да се чисти.

Детални спецификации

Додатоци на производи