• Свеж
штекер кутии 4 Начин Пол Површината Планината Дистрибуција Одбор Електрични Switch Кутија-TSM Серија(Рамна Тип) (Боја : 36ways 290x475x85)

штекер кутии 4 Начин Пол Површината Планината Дистрибуција Одбор Електрични Switch Кутија-TSM Серија(Рамна Тип) (Боја : 36ways 290x475x85)

Rating 
DEN 931.68

Од стока
Во магацинот

Пластични MCB Дистрибуција КутијаTSM Серија(Рамна Тип).Ова е Мерлин Gerin тип дистрибуција кутија која може да биде опремен со различни модуларен electrics за функцијата на терминал енергија дистрибуција.Тие се користат во нисконапонски дистрибутивни мрежи за енергетско снабдување на потрошувачите и на комерцијалните згради.затворање приклучоци и само-провира земјата завртки за лесно собранието.штекер кутии Лесно да се install Plastic MCB Дистрибуција КутијаTSM Серија(Рамна Тип)Ова е Мерлин Gerin тип дистрибуција кутија која може да биде опремен со различни модуларен electrics за функцијата на терминал енергија дистрибуција.Тие се користат во нисконапонски дистрибутивни мрежи за енергетско снабдување на потрошувачите и на комерцијалните згради.Водоотпорна.

Детални спецификации

Додатоци на производи