• Свеж
Bilstein 24-185479 Тешки-Должност Гас Шок Апсорбер , Жолта

Bilstein 24-185479 Тешки-Должност Гас Шок Апсорбер , Жолта

Rating 
DEN 2232.00

Од стока
Во магацинот

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Супер dampening способност идеален за тешки влечни или off-road употреба, додека одржување на мазна возење.Авто-се прилагоди на променливите патот површини за подобра контрола.Monotube конструкција за брзо топлина дисипација.Ограничен доживотна гаранција.компатибилни модели се наведени во PDF подолу.Ја подобрува управување и стабилност, без да се жртвува возење удобност.Bilstein тешки гас шок апсорбер моментално самостојно се прилагодува на променливите патот површини за подобро возење.Тоа е опремен со супер амортизацијата способност што го прави идеален за тешки влечни за повремени off-road употреба, додека одржувањето на исклучителна "стрит" се чувствуваат.На моно-цевка дизајн го задржува извршувањето екслузивно и не постепено опаѓање од возраста, употреба или топлина, не бараат компензираат прирачник за корекција.

Детални спецификации

Додатоци на производи