• Свеж
Шокови Задниот дел,cciyu амортизер за 2004-2011 за Chevy Aveo,2006-2009 за Chevy Aveo5,2009-2010 за Pontiac G3,2005-2008 година за Pontiac Бран,2004-2009 за Suzuki Swift+ Делови Рамења (2pc Set)

Шокови Задниот дел,cciyu амортизер за 2004-2011 за Chevy Aveo,2006-2009 за Chevy Aveo5,2009-2010 за Pontiac G3,2005-2008 година за

Rating 
DEN 1752.00

Од стока
Во магацинот

????ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 x Задните Шокови, за 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 за Chevy Aveo,2006 2007 2008 2009 за Chevy Aveo5,2009 2010 за Pontiac G3,2005 година 2006 година 2007 година 2008 година за Pontiac Бран,2004 2005 2006 2007 2008 2009 за Suzuki Swift+. ????ОЕМ ДЕЛ : 343423 5794, Задните (Назад) амортизер Сет. ????ВОЗИ НЕПРЕЧЕНО & Удобен и ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Прецизното позиционирање на инсталацијата дупка,намалување на отстапување,инсталирајте само еден чекор во место.Ефикасно намалување на влијанието на целото возило, подобрување на возење и удобноста поврзани систем делови живот. (амортизери и шокови). ????ВИСОК КВАЛИТЕТ : cciyu шок колекции се направени со висока цврстина челик кој бидете сигурни замена шокови поставите трајни и издржливи.100% сосема нов,(фабрика директни,нема повторно произведени/обновена делови),одат преку со строги квалитет. ????КУПУВАЧИ НАПОМЕНА : ве Молиме проверете ја Компатибилноста Листа на листата страница за да бидете сигурни дека вашиот точниот модел е вклучена, ако вие не може да се потврди, добредојдовте да контактирате со нас, нас информирање VIN или година/направат/модел/скриј/моторот на вашиот автомобил.

Детални спецификации

Додатоци на производи