• Свеж
ACDelco Специјалност 519-3 Задните Пролет Assisted Шок Апсорбер

ACDelco Специјалност 519-3 Задните Пролет Assisted Шок Апсорбер

Rating 
DEN 1336.80

Од стока
Во магацинот

Водечки Производител На Високо-Квалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар На Наградуваниот Производи.Целосно Опремени Со State-Of-The-Art Технологија.Сите Производи Се Дизајнирани Со Професионална Во Умот.Постојано Осовременување На Нашите Моќни Уреди За Да Се Исполнат Барањата На Модерниот Корисникот.Истекување на масло или wetness по должината на телото на шок или кочење.Скршени месеци.Скршени, оштетени или исчезнати монтажа хардвер.Dented цевка на резервоарот.Свиткана или изгребан клипот род.Cupped гуми се носат.Оштетени пролет седиште, пролет.ACDelco 519-3 Специјалност Задните Пролет Assisted Амортизер.

Детални спецификации

Додатоци на производи