• Свеж
LUFT MEISTER 84326293 84326294 Пар Заден амортизер со Горниот дел на Планината електрични Собранието за Кадилак XTS 2013-2019

LUFT MEISTER 84326293 84326294 Пар Заден амортизер со Горниот дел на Планината електрични Собранието за Кадилак XTS 2013-2019

Rating 
DEN 8136.00

Од стока
Во магацинот

Користење на германски шок-апсорбирање на масло, добро подмачкување ефект. До 2015 Кадилак XTS База, Livery, Луксузни, Платина, Vsport Platinum.【Компатибилен Возило】Овој заден амортизер компатибилен со Кадилак XTS База, Livery, Луксузни, Платина, Премиум 3. 【OE Квалитет】Нашите магнетни шок апсорбер усвојува ист квалитет како на фабричките. 2018 Кадилак XTS База, Livery, Луксузни, Платина, Премиум Луксуз, Vsport Platinum. 2016 година Кадилак XTS База, Livery, Луксузни, Платина, Vsport Platinum.

Детални спецификации

Додатоци на производи