• Свеж
Старатели Хрчак Шише за Вода,Малку домашно Милениче Автоматско Пиење Шише со Храна Контејнер База Колиба Виси Вода, Шишиња за Хранење Авто Диспензерот за Мали Живо

Старатели Хрчак Шише за Вода,Малку домашно Милениче Автоматско Пиење Шише со Храна Контејнер База Колиба Виси Вода, Шишиња за Хранење

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

90 дена гаранција, доколку постои било каков проблем во врска со нашата шише за вода, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши во рок од 24 часа. Тоа е лесно за вашиот хрчаци да се напие од тие можат да уживаат во сокриј-излез 2. Малку шише во собата може да се зачува простор, не грижете се за тоа миленичиња се истури од водата 4.Тоа исто така може да застане на своите сопствени наместо да виси надвор со криенка база 5. На шише за вода може да се виси на ѕидот или на хрчак кафез.

Детални спецификации

Додатоци на производи