• Свеж
Облека за Шиење Алатки Рака Сечење Нож Постави Нож Комбинација Владетел DIY за Шиење

Облека за Шиење Алатки Рака Сечење Нож Постави Нож Комбинација Владетел DIY за Шиење

Rating 
DEN 350.40

Од стока
Во магацинот

Опремен Со Складирање Кеса, Па Можете Да Ги Зачувувате Шиење Алатка Заедно И Да Се Носат Насекаде.На Ергономски Дизајн На Дршката Го Прави На Машина Полесно Да Се Одржи И Рамномерно Се Намали.44") Пакет Вклучуваат : 1 PCS X Портокал Крпа Машина 5 PCS X 45 MM Ножеви 1 PCS X A4 Сечење Одбор 1 PCS X 15 CMX15 CM Две-Боја на Плоштадот Комбинација Владетел 1 PCS X Резба Машина 5 PCS X Ножеви 1 PCS X Складирање Торба.Намалување Тепих, Рамни Гумени Бендот И Други Сечење Објекти,Повеќе Напор И Мазна.Карактеристики : Остар Прецизно Сечење,Лесно Да Се Помине Низ Повеќе Слоеви На Ткаенина,Картички И Хартија.Опис : Сосема Нов И Висок Квалитет.Опремен Со 45 MM Секачи За Лесна Замена,Оваа Ткаенина Алатка за Сечење Е Sharped И Издржливи.Остри Прецизно Сечење,Лесно Да Се Помине Низ Повеќе Слоеви На Ткаенина,Картички И Хартија.Се применува за да се Прилагоди, DIY Производство,Идеален За Сечење Хартија, Платно, Кожа, Пластика.Не Се Намали Директно На Стакло Или Мермер.Не Се Намали Директно На Стакло Или Мермер.

Детални спецификации

Додатоци на производи