• Свеж
SOSS Mortise Планината Невидливи Шарки со 4 Дупки, Цинк, Сатен Хром Финиш, 2-3/8 Лист Висина, 1/2 Leaf Width, 23/32 Листот Дебелина, 7 x 1-1/4 Завртка Големина (10 Пара)

SOSS Mortise Планината Невидливи Шарки со 4 Дупки, Цинк, Сатен Хром Финиш, 2-3/8 Лист Висина, 1/2 Leaf Width, 23/32 Листот Дебелина,

Rating 
DEN 4219.44

Од стока
Во магацинот

Soss невидливи шарки за дрво или метал апликации.Дрво и машина завртка.Со бр. 53 меки дрво и нема. 57 тешко дрво пилот дупка.Цинк тело со челични игли.Сатенски хром финиш.Soss невидливи зглоб модел #204 е за употреба во дрво или метал апликации.Овој кабинет стил зглоб ќе се обезбеди чувствувате apperance и издржливост.Нашите Шарки се најде во многу апликации каде флеш одговара, компактни димензии и непречено функционирање се потребни карактеристики.Soss невидливи шарки, се отвори целосно 180 степен и се една акција зглоб.Дрво Завртка Големина : #7 x 1-1/4".Меки Дрво Пилот Дупка : Број 51. Тешко Дрво Пилот Дупка : Број 39. Машина Завртка Големини : #8-32 x 5/8".

Детални спецификации

Додатоци на производи