• Свеж
QXZL Шапка Складирање Рек Бејзбол Капа Рек Шапка Екранот Носителот на Вратата на Плакарот за Алишта Шамија Крпа Круг Складирање Полица Дома Повеќекратна Употреба (Б?

QXZL Шапка Складирање Рек Бејзбол Капа Рек Шапка Екранот Носителот на Вратата на Плакарот за Алишта Шамија Крпа Круг Складирање Полица

Rating 
DEN 960.00

Од стока
Во магацинот

1. 5 прстени, може да се откажам повеќе објекти, се ослободи повеќе простор за складирање. 2. Може да бидат фиксни и го закачи на вратата панел, облека железнички и ѕидот. 3. Директно може да се закачи на вратата од собата вратата за лесно движење. 4. Лесно да се преземе и да се откажам и не е лесно да наштети на облека.Бејзбол Капа Рек Шапка Екранот Носителот на Вратата на Плакарот за Алишта Шамија Крпа Круг Складирање Полица Home Material : iron Dimensions : 71cm/27.95 инчен ( види слика за детални големина )Боја : црна, white Suitable за врата дебелина од 4.8 cm/1.89 in Great за : капа, капа, облека, шамија, чанта , итн.Пакет се Вклучени : 1pc x складирање rack1. 5 прстени, може да се откажам повеќе објекти, ослободи повеќе простор space2. Може да бидат фиксни и го закачи на вратата панел, облека железнички и wall3. Директно може да се закачи на вратата од собата вратата за лесно movement4. Лесно да се преземе и да се откажам и не е лесно да наштети на облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи