• Свеж
Шампон Појас за миење лице Bowknot на шминка, Коса Појас 38

Шампон Појас за миење лице Bowknot на шминка, Коса Појас 38

Rating 
DEN 1910.40

Од стока
Во магацинот

Материјал : високо квалитетен материјал.Големина : соодветна големина.Еластична headband ушите и headband коса додатоци.Добри во откривањето на повеќе убави себе.Answer : ___________________________ Note : 1-3cm грешка и мало хроматска аберација.Мерки на претпазливост за носење накит : избегнувајте киселина-база и влажни средини;да се избегне влијанието или триење со тврди предмети;се избегне контакт со хемикалиите;не дозволувајте деца да си играат и да спречите случајни голтање;избегнувајте долготрајни носат;не носат при капење или вежбате.

Детални спецификации

Додатоци на производи