• Свеж
Д-Р Барбара Sturm Смирувачки Серум

Д-Р Барбара Sturm Смирувачки Серум

Rating 
DEN 4776.00

Од стока
Во магацинот

Направени без мирис, минерални масла, silicones, или parabens.Echium масло содржи совршен баланс на омегас 3, 6 и 9, и Гама Linolenic Киселина (GLA) и Stearidonic Киселина (SA) хидрат, мирен, и да се спречи егзема одблесокот-up прозорци.

Детални спецификации

Додатоци на производи