• Свеж
X-DREE 5pcs 20mm Ширина Зелена Силна единствено еднострана селотејп Водоотпорен Носат-отпор Никаква Трага 10M Должина(5pcs 20mm Larghezza Верде Силна единствено еднострана селоте?

X-DREE 5pcs 20mm Ширина Зелена Силна единствено еднострана селотејп Водоотпорен Носат-отпор Никаква Трага 10M Должина(5pcs 20mm Larghezza

Rating 
DEN 435.60

Од стока
Во магацинот

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Tarpaulins,Топла Glue.Net Тежина : 273g; Пакет Содржина : 5pcs x селотејп.Главната Боја : Зелена; Лента Ширина : 20mm/0.79".Лента Должина : 10 Метри/32.8 ft(Lunghezza del nastro : 10 metri / 32,8 piedi.Име на производ : селотејп(Nome prodotto : nastro adesivo. 5pcs 20mm Ширина Зелена Силна единствено еднострана селотејп Водоотпорен Носат-отпор Никаква Трага 10 M Length Description : 1. Високо отпорни на вода,Носат-отпор.2. Водоотпорен поддршка, времето отпорни, отворено долготрајната употреба.3. Врши и под широк температура опсег, 40 - 200 степени.4. Добар баланс на сила, флексибилност, издржливост и долговечност.Примена : 1. Тешки предмети на пакувањето, запечатување, bookbinding; поправка.2. Свадба сцена сценографијата, изложба, тепих шевовите, и mark; и поделба.3. Водоотпорен пакување; ладење цевка; на канцелариски производители употреба.4. Механички остатоци-доказ, , анти отпорност на гребење заштита; линија заштита.Опис на Spanish5pcs 20mm Larghezza Верде Силна единствено еднострана селотејп Impermeabile resistente сите'usura Nessuna traccia Lunghezza 10 MPaese ди produzione : CINA; Materiale : teloni, colla на caldo Peso netto : 273 g; Contenuto della confezione : 5 pezzi x nastro adesivo Colore principale : верде; larghezza del nastro : 20 mm / 0,79' 'Lunghezza del nastro : 10 metri / 32,8 piedi Nome prodotto : nastro adesivo.

Детални спецификации

Додатоци на производи