• Свеж
Morse Сечење Алатки 84387 - MARXMAN Карбид Брус - Двојно се Намали, Дрво, 1/4 во Главата Кол, 1/2, во Должина од Намали, 1/4 во месо тело Кол.

Morse Сечење Алатки 84387 - MARXMAN Карбид Брус - Двојно се Намали, Дрво, 1/4 во Главата Кол, 1/2, во Должина од Намали, 1/4 во месо

Rating 
DEN 3164.88

Од стока
Во магацинот

глава дијаметар : во 1/4.крајот тип : Радиус Крајот.месо тело со дијаметар : во 1/4.трговија број : SF-1 L6. должина на сечење : 1/2 во.Спецификација : глава дијаметар : 1/4 inend тип : Радиус Endshank дијаметар : 1/4 intrade број : SF-1 L6length на намалување на : 1/2 infinish/слој : Brightshape : Treehead материјал : Carbidecutting работ тип : Двоен Cutharmonization код : 8207.90.

Детални спецификации

Додатоци на производи